“TÜV TÜRK Muayene Hazırlık Kontrolleri”

Muayene zamanı gelen araçlarınızın muayene öncesi kontrollerinin güvenle yapılıp, sorunlu aksamlarının tamir ve değişiminin yapılarak araç muayenesinden rahat ve sorunsuz geçmesi için araç kontrol ve bakımları için tercihiniz Tek Dizel Ford Servisi, Muayene istasyonlarında istenen testlerin uygulandığı servisimizde aracınızı muayeneden sorunsuz geçecek şekilde, bakım, tamir ve onarımları yapmaktayız.

Egzozların Periyodik Bakımı

“Muayene Öncesi Detaylı Testler”

TÜV TÜRK muayene istasyonları tarafından uygulanan testlerin hepsi uygulanarak aracın muayenede kusursuz olarak geçmesine yardımcı olur ve bu size vakit kazandırır. Araç Muayene İstasyonlarında muayeneye girecek araçlarınızın son kontrolleri önemlidir. Bu nedenle servisimize getireceğiniz aracınızın muayene hazırlık testlerinden geçmesi önemlidir.

Sorusuz Araçlar

“Aracınız Tek Dizel Ford Servisi Güvencesinde”

Tek Dizel Ford Servisi‘e geldiğinizde aracınızın muayene öncesinde yapılması gereken tüm kontroller, bakımlar, onarım ve tamirler ustalık ve titizlik ile yapılacaktır. Sizin ve aracınızın kusursuz ve güvende olması için, gerekli tüm tespitler ve müdahaleler servis garantisi ile yapılır.

Aracınıza Check Up Yaptırın

“Tek Dizel Ford Servisi , Ustalık ve Güven”

Tek Dizel Ford Servisi‘e gelerek aracınızın muayene öncesi, yürüyen aksamları, mekanik, elektrik aksamı, süspansiyon, fren kontrollerini yaptırabilirsiniz. Muayene sırasında oluşabilecek sıkıntıları, öncesinde aracınıza check-up yaptırarak önleyebilirsiniz.

Tek Dizel Ford Servisi

Tek Dizel Ford Servisi, Oto Muayene Öncesi Hazırlık”

Periyodik TÜV TÜRK Muayeneleri öncesinde aracınızın eksiklerini, kusurlarını, hatalarını tespit ederek. Muayene İstasyonlarında sürpriz yaşamadan, sorunsuz muayene keyfini sürün. Sizi servisimize bekliyoruz.

Call Now Button0542 820 29 06
× Bize Yazın